קידום אתרים מהיר – יש חיה כזאת?

קידום אתרים מהיר - יש חיה כזאת?

מחפשים איך לקדם אתר מהר בגוגל?

פעם לקוחה שאני נורא אוהב אמרה לי במועד החתימה על התחלת העבודה: "אני יודעת שאתה יותר זול מחברות קידום, אבל בבקשה תעשה שאני אתקדם מהר".

הרגעתי אותה והסברתי לה שגם אם היא תשלם לי 5,000 ש"ח לקידום שזה אפילו מעבר למה שחברת קידום לוקחת כיוון שהיא צריכה לשלם לעובדים ולשכירות משרד, עדיין הקצב יישאר זהה פחות או יותר – ולמה?

זה אולי המאפיין המרגיז ביותר בקידום אתרים אורגני, אבל העסק הזה פשוט לוקח זמן, ולא תמיד לשביעות רצון הלקוחות.. לכן אני מקפיד להסביר את הנושא הזה בפתיחות מלאה ולהבהיר שבשירות של קידום אורגני, משלמים לי על תהליך שלוקח זמן. על עבודה עקבית לאורך חודשים ארוכים.

"לשכנע" את מנועי החיפוש

אנחנו חייבים תמיד לזכור את המאפיין החשוב הבא: אני כמקדם אתרים פועל כדי לשכנע גורם צד ג', כלומר מנוע החיפוש, שהאתר שלכם אכן ראוי להופיע בעמוד הראשון, וכל שכן במקומות הראשונים.

מתוך נקודת המבט שלי לפחות, תפקידו של מקדם אתרים הוא לעשות את המקסימום שביכולתו כדי "לשכנע" את מנועי החיפוש דוגמת גוגל, כי האתר של הלקוח ולא שום אתר אחר, הוא הנכס הדיגיטלי הראוי ביותר להופיע באופן "טבעי" בתוצאות החיפוש העליונות.

ורבותיי "שכנוע" זה דבר שלוקח זמן, אבל...!

אז לשאלה אם קידום אתרים יכול להיות מהיר או שאולי הוא לוקח זמן ויהי מה, התשובה שלי היא שהמציאות היא לא בדיוק שחור ולבן. כן זה לוקח זמן, אבל כן אפשר לנקוט בעבודה אינטנסיבית יותר.

התשובה הדיפולטיבית שלי עבור לקוח שמבקש שאקדם אותו מהר, היא שאין לי אפשרות אמתית להשפיע על מנוע החיפוש באופן מידי, ושבזכות עבודה קשה ועקבית, אט אט נראה תוצאות.

אך יש לי "נוסחת קסם" (לא באמת קסמים כן? נטו עבודה עקבית) שאני אוהב ליישם באתרים וזאת כדי לקדם אתרים מהר ונכון (כלומר לא לעשות פעולות לא חוקיות "קידום שחור" שבסוף גוגל יעלו עליהן וסתם חבל שנאבד מיקומים וחלילה גם נקבל עונש):

 • העלאת מאמרים - אני באמת גאה בשירות שלי שמספק כמות מאמרים גבוהה בהרבה ממה שמוצע בשוק ה-SEO. מדי שבוע עולים מספר מאמרים חדשים שנועדו להגדיל את האתר במהירות, ולרמוז למנועי החיפוש שיש פה אתר שלא מפסיק להתעדכן עבור הגולשים שלו.
  השיטה הזו נמצאה יעילה בכל אתר לקוח שאני מקדם! ואני עושה את האותו הדבר גם באתר שלי.
 • שיפורי תוכן - להעלות תכנים חדשים זה מעולה וכבר גוגל התחילו להתייחס אלינו, אבל חשוב גם לעבור על העמודים השונים שקיימים באתר ולבצע שיפורים משמעותיים. אפשר להוסיף פסקה, לשפר את הדקדוק של התוכן והסדר שלו. מנועי החיפוש שמזהים עמודים קיימים שהשתנו, רואים את זה באור חיובי, כלומר האתר דואג לעדכן את המידע שלו.
 • קישורים מגוונים - אני מקפיד על יצירת פרופיל מגוון של קישורים. הקישורים יפנו בעיקר לעמודים נקודתיים שיקדמו את המילים שהצבנו לעצמנו למטרה. ככל שנהיה ממוקדים יותר, כך נשיג תוצאות.
 • אופטימיזציה - התחלתם לעבוד איתי? הדבר הראשון שאעשה יהיה לעבור על כל האתר ולוודא שהוא מותאם במלואו להנחיות האיכות של גוגל. לפעמים יהיה מדובר רק בדקויות קטנות שנראות לא חשובות, אבל מבחינתי כל נקודת זכות ממנועי החיפוש היא עולם ומלואו, ויכולה לתרום לנו לקידום האורגני.
 • לא בטוחים מה זו אופטימיזציה לאתר? לחצו כאן
 • פעם ראשונה שאתם שומעים על קישורים? כתבה שערכתי בנושא

וזה באמת יעזור לנו לקדם את האתר מהר בגוגל?

באופן חד-משמעי כן. אבל ושימו לב שתמיד יש אבל – כשאני אומר שנתקדם מהר יותר בגוגל זה הכל יחסי.

אם מדובר בתחום לא תחרותי נניח אתר שעורך משלוחי ג'חנון בתל אביב, אז מרבית הסיכויים שנגיע לעמוד הראשון תוך חודשיים – שלוש.

אם מדובר בתחום תחרותי כמו אתר עורכי דין בתחום המקרקעין, אז הרי שייקח לנו בערך חצי שנה עד שנתחיל לראות תוצאות, והאמינו לי מדובר בתחום מאוד מאוד תחרותי.

מחפשים קידום אתרים מהיר?

[אל דאגה: אם הדעה המקצועית שלי תהיה שלא ניתן להביא תוצאות מהירות – פשוט אגיד לכם את זה]

מתי אני לא מאמין שאפשר לקדם אתר מהר?

מי שמבטיח לכם רק עתיד ורוד, הוא כנראה איש מכירות יותר מאשר איש מקצוע. לכן יש לי קריטריונים מאוד הדוקים שעל-פיהם אני בורר את האתרים שאני לוקח:

 • לברור את התוכן שאני מעלה - אני אגיד את זה ישיר כי באמת שחשוב לי להבהיר את הנקודה. אם תבדקו כל מאמר ומאמר שאני אעלה לאתר שלכם ותחזירו לעריכה וחוזר חלילה - אנחנו פשוט לא נשיג תוצאות.
  זו דרך עבודה שאני חווה לא פעם עם אתרים דוגמת עורכי דין ואתרי רפואה. כדי שכן נצליח להגיע לקידום אתרים מהיר, הפתרון שאני מציע הוא לעבור על הדו"ח החודשי שאני שולח ולערוך תיקונים ישירות בתוכן שכבר עלה לאתר.
 • לבדוק איפה אני בונה קישורים - בניית קישורים היא חלק בלתי נפרד מעבודת הקידום. לקוחות שבוררים איתי את הקישורים החיצוניים ומבקשים שכל פעם אבקש מהם אישור, פשוט יחוו קצב קידום מאוד מאוד איטי. בסוף נגיע לעמוד הראשון כן? אבל יהיה מדובר על פני חודשים רבים מאוד.
 • מתעקשים לכתוב את התוכן לבדכם? - אין בעיה בשמחה. אין תחליף לתוכן מקצועי שנכתב על-ידי הלקוח עצמו. אבל רק באמת תעשו את זה. אני במסגרת השירות שלי מספק עבורכם את התכנים. אם אתם כותבים אותם, רק תקפידו שיעלה לפחות תוכן אחד בשבוע.
איך לקדם אתר מהר

לסיכום

קידום אתרים מהיר הוא פקטור של תחרותיות, מידת האינטנסיביות של העבודה ומידת המוכנות שלכם כלקוחות לשתף פעולה עם נושאים מסוימים שנוגעים לטיפול באתר ומחוצה לו.

חשוב לי כדי לשמור על כנות מלאה במאמר – אני לא רוצה למכור חלומות ורודים. לא כל האתרים יכולים לענות על השיטה הזאת, ויש תחומים מאוד תחרותיים שבהם קידום אתרים מהיר, זה עניין יחסי.

אם תציצו בדף הבית שלי, גם שם תראו שאני מתחייב לעבודה קשה ועקבית. אני בן אדם חרוץ ולדעתי זה הרבה פעמים היתרון שלי על-פני מקדמים אחרים ואפילו חברות קידום ידועות.

נשמע לכם מעניין? אשמח שנדבר 🙂 

טל': 052-3676272 | או השאירו פניה באתר.

דברו איתי

כתבות נוספות

תגיות ALT
מילון מושגים

תגיות ALT

תגיות אלט לתמונות אני קודם כל אוהב לבנות את ההיגיון שעומד מאחורי שמות של מושגים שונים. אז ראשית כל, תגית ALT באה מהמילה Alternative. זוהי

למאמר >>>
מה זה תעודת SSL
מילון מושגים

תעודת SSL

מה זה תעודת SSL? כל בעל ובעלת אתר שמגיעים אלי ונותנים לי לקדם את האתר שלהם אורגנית, מידית מקבלים ממני נזיפה כשאני מגלה שהאתר שלהם

למאמר >>>
קידום ממומן בגוגל

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל איך מתחילים? ובמה בוחרים? החלטתם שאתם רוצים לפרסם את העסק שלכם בגוגל? אני יכול לשער שכבר קיבלתם כאב ראש לא קטן מכל המידע

למאמר >>>
מעבר לאתר חדש
קידום אורגני

מעבר לאתר חדש

מעבר מאתר ישן לאתר חדש בצורה נכונה מעבר לאתר חדש הוא בהחלט מאורע משמח, וכל לקוח ולקוחה שמגיעים אלי, תמיד מתרגשים לנוכח המראה העכשווי שהאתר

למאמר >>>

מחפשים מקדם אתרים? דברו איתי:

קידום אתרים איכותי ומקצועי בדרך אליך

(לשיחה ממוקדת ויעילה יותר, מומלץ לצרף לי את האתר)

דברו איתי

השאירו פניה

התקשרו

שלחו דוא"ל