קידום אורגני בגוגל​

יש לכם יעדי SEO? יחד נגיע לשם​

קידום אורגני בגוגל הוא ללא ספק הערוץ השיווקי החשוב, האמין והרווחי ביותר לכל עסק. אנשים רואים בגוגל כמקור בר-סמכא ולכן אתר שמופיע בעמוד הראשון, מידית נהנה מסיכויי המרה גבוהים יותר. 

החל מבניית אסטרטגיית SEO נכונה, דרך חקר מתחרים ועד לאופטימיזציית האתר והמיתוג שלו ברשת, אני אדאג שתגיעו למקומות הראשונים בביטויים החשובים והמכניסים ביותר עבורכם.

1561114228455 (1)
SEO

מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אורגני הוא סדרה של פעולות שונות שמטרתן לדגם את האתר בהתאם להנחיות האיכות של מנועי החיפוש ולחזק את סמכותו על פני המתחרים. 

עבודת ה-SEO מתחלקת לשתי חזיתות עיקריות: קידום On-Site המתמקד בקוד האתר, התוכן שבו וחווית המשתמש, וקידום Off-Site המתמקד ביצירת מיתוג בריא ברשת עם קישורים מאתרים חיצוניים.

קידום אורגני חייב להתבצע בצורה סדורה ועקבית על פני חודשים ואפילו שנים! השיפור במיקומים יכול לעתים לקחת זמן רב ועלי כמקדם אתרים מוטלת החובה לפעול בכל עת, כדי להוכיח למנועי החיפוש שהאתר שלכם הוא הרלוונטי ביותר.

מה קידום אתרים אורגני כולל?

טיפוח האתר

העלאת מאמרים ודפים חדשים בקצב שבועי ועקבי.

מיתוג ברשת

חיזוק האתר דרך יצירת פרופיל קישורים חיצוניים איכותי.

פיתוח ושדרוג

תחקור חווית המשתמש באתר ושיפורה לצד זמני טעינה.

אנליטיקה

ניתוח התנהגות הגולשים לשיפור יכולות ההמרה של האתר.

לוקח אחריות על האתר שלכם

קידום מכוון תוצאות

קידום אתרים אורגני שלא כולל אסטרטגיה ראשונית משול לנהיגה עם כיסוי על העיניים. אין לנו מושג מה היעד ואם אנחנו בדרך אליו, ומרבית הסיכויים שהדבר לא יסתיים טוב.

כבר משיחת הייעוץ הראשונה, אדאג לבנות יחד אתכם, את האסטרטגיה המתאימה ביותר לאתרכם ולביטויים החשובים והרווחיים ביותר עבורכם.

השירות שלי כולל כתיבת תכנים מקצועיים מותאמים ל-SEO, ביצוע אופטימיזציה גורפת לכלל דפי האתר, איתור וטיפול בתקלות יחד עם מתכנתי האתר, הטמעת מערכות SEO של גוגל ופיקסלים, בניית פרופיל קישורים חיצוניים איכותי ומעקב מתמיד אחר התוצאות בשטח לצורך שיפור עקבי.

כמה מלקוחות SEO שכבר נהנים מהשירות

"קורסים"
עמוד ראשון
"להשלים בגרויות"
עמוד ראשון
"מערכת גבייה"
עמוד ראשון
"מכוניות ספורט"
עמוד ראשון
"מורה לגיטרה"
עמוד ראשון
"טיול זוגי ביוון"
עמוד ראשון

עבודה יומיומית

אתם אולי לא תמיד תרגישו אותי, אבל קידום אתרים אורגני מחייב עבודה עקבית ללא רגע אחד של מנוחה.

בכל שבוע, אדאג להעלות לאתרכם מאמרים חדשים (גוגל אוהבים אתרים שמזרימים בהם דם חדש!), לבצע אופטימיזציה לעמודים קיימים ולהרחיב את פרופיל הקישורים החיצוניים.

אתר חי, כזה שגדל משבוע לשבוע ומקבל המלצות מאתרים נוספים, הוא אתר שזוכה להערכה רבה יותר ממנועי החיפוש.

מחפשים מומחה קידום אורגני? התקשרו

או השאירו פניה:

שאלות בנושא SEO

מספר שאלות חשובות שלעתים עולות מלקוחות.

מה זו אופטימיזציה לאתר?

אופטימיזציית אונסייט היא אופטימיזציה שמתרחשת בתוך דפי האתר.

אופטימיזציה באתר כוללת מעבר על זמני טעינה שעלולים להפריע לחוויית המשתמש ולהזיק למיקומים.

בנוסף, האופטימיזציה כוללת מעבר על תכני האתר, תיקונם במידת הצורך, הוספת/הסרת מילות מפתח בצפיפות הנכונה לתוכן (העמסה של מילת מפתח יכולה לגרור עונשים), מעבר על תגיות HTML, הוספת קישורים פנימיים, עיבויי תוכן לעמודים קיימים, כתיבת תכנים למאמרים חדשים וניתוח התנהגות הגולשים בעזרת גוגל אנליטיקס, 

ומהי אופטימיזציית אופסייט?

אופטימיזציית אופסייט היא למעשה טכניקה שמטרתה למתג את האתר ברשת בעזרת יצירת פרופיל קישורים חיצוניים.

מנועי החיפוש רואים באתרים המקשרים אל האתר שלנו, כמעין "ממליצים". אתר סמכותי שמקשר אלינו מתוכו, למעשה מעביר אלינו מעט מן הסמכות שלו ובכך משכנע את מנועי החיפוש כי אכן מדובר באתר רלוונטי.

חשוב להקפיד על קישורים איכותיים ורלוונטיים. כך למשל, אם אנחנו מקדמים אתר בנושא אינסטלציה, אז הרי שקישור מאתר בנושא שיפוצים יכול להיות רלוונטי. 

אתר עם קישורים חיצוניים איכותיים הוא אתר שמתקדם בצורה יפה, עקבית ויציבה יותר במנועי החיפוש.

האם אני יכול/ה לקדם את האתר שלי לבד?

חד משמעית כן. קידום אתרים בגוגל הוא דבר ידוע וגלוי, ותוכלו למצוא אודותיו מידע רב מאוד ברשת.

לאלו מכם שמעוניינים לקדם את האתר בכוחות עצמם, ניתן לקחת אצלי בנק שעות להדרכה פרטית.

הקורס מותאם לידע הקיים וכולל את הנושאים הבאים: 

מבנה האתר, כתובת URL בריאה, כתיבת תוכן SEO שמותאם קודם כל לאנשים, מעבר על תגיות מטה, כותרות H1-H6, קישורים פנימיים וחוזקם, קישורים חיצוניים וטכניקות יעילות לבנייה, תגיות Alt לתמונות, אופטימיזציית מהירות, מעבר בטוח ל-https ועוד!

לפרטים נוספים על תכנית הלימוד לחצו כאן

תוך כמה זמן אראה תוצאות?

הכל תלוי במצב האתר. אם מדובר באתר שכבר צבר תוצאות במנוע החיפוש, אז הרי שתוך מספר חודשים (ולפעמים אפילו תוך חודש!) ניתן לראות תוצאות משמעותיות.

אם מדובר באתר שזקוק לקידום אינטנסיבי, אז ייתכן שהתוצאות הראשונות יגיעו אחרי 4 חודשים ולעתים גם אחרי שנה (בביטויים סופר תחרותיים).

האם כדאי להשקיע ב-SEO?

אם אתם מוכנים להמתין מספר חודשים עד לקבלת תוצאות ומודעים לכך שההשקעה הכספית הראשונה לא תניב תוצאות מידיות – אז כן. מדובר בהשקעה לטווח ארוך שמצדיקה את עצמה, אבל היא לא תמיד רלוונטית לכולם.

אלו מכם שמחפשים תוצאות מידיות, צריכים לפנות לקידום ממומן שם ניתן להופיע בעמוד ה-1 כאן ועכשיו. התשלום הוא בעבור הקלקה על הביטוי.

איך העבודה מולך מתרחשת בכללי?

לפעמים הקושי האמיתי בלהתחיל לקבל שירות SEO הוא אי-הידיעה בנוגע לאיך השירות נראה ומה יקרה מה הרגע שמתחילים בעבודה המשותפת.

בתחילת העבודה אדאג לבצע חקר מילות מפתח שיכלול את בדיקת אתרכם ובדיקת מתחרים. אחרי שנאשר ביחד את המחקר ונתמקד במילים החשובות עבורכם, נמשיך בהטמעת מערכות חשובות של גוגל: 

Google Search Console – כלי מנהלי האתרים של גוגל דרכו גוגל מתריעה בפנינו על תקלות ונושאים שעלולים לעכב את ה-SEO.

Google Analytics – כלי לניתוח התנהגות משתמשים. מאפשר לנו לראות אם מספר המבקרים באתר גדל בהתמדה. דרך מצוינת למדוד אם עבודת הקידום אפקטיבית או לא.

לאחר מכן נתחיל בקידום השוטף. נעלה דפים חדשים לאתר, נשפר דפים קיימים, נבצע מעבר ושיפור מתמיד ונערוך שיתופי פעולה עם אתרים שונים ברשת.

העבודה היא שבועית ואתם תשמעו ממני די הרבה סך הכל : )

עוד בנושא קידום אתרים

מה הן הפניות 301?

מה הן הפניות 301?

בקידום אתרים, כל שינוי שאנחנו עושים חייב להיות מגובה ב"הודעה רשמית" על כך עבור גוגל ויתר מנועי החיפוש. במקרה של המאמר הנוכחי, אני ארצה להתייחס

כך תגרמו לגולשים שלכם לנדוד באתר

כך תגרמו לגולשים שלכם לנדוד באתר

Google Analytics, המערכת החינמית של גוגל שמאפשרת לנו לנתח את התנהגות המשתמש, מציגה בפנינו מגוון רחב של נתונים וביניהם נתון שנקרא Session או בעברית "ביקור".

מה דו"ח חודשי ב-SEO צריך לכלול?

מה דו"ח חודשי ב-SEO צריך לכלול?

אתם משלמים מדי חודש על קידום אורגני בגוגל? דעו, שכחלק מן התשלום, אתם זכאים לקבל דו"ח מקיף שיספר לכם על כל המלאכה הקשה שהוקדשה עבור

איך תמדדו אותי בזמן אמת?

איך תמדדו אותי בזמן אמת?

אחחח… פה אני כבר ממש יורה לעצמי ברגל! המאמר הזה נועד במיוחד עבורכם – לקוחות שמגיעים לתחום ה-SEO עם מעט חשש, המון מוטיבציה ורצון טוב!,

איך בונים קישורים חיצוניים?

איך בונים קישורים חיצוניים?

יצירת פרופיל קישורים חיצוניים לאתר היא חלק חשוב ובלתי נפרד מקידום אתרים. כאשר ניגשים לקידום אתר, ישנן 2 חזיתות עיקריות שבאמצעותן אני מפלסים אט-אט את

קידום אתרים איכותי ומקצועי בדרך אליך

(לשיחה ממוקדת ויעילה יותר, מומלץ לצרף לי את האתר)

דברו איתי