הכל התחיל כש....

קצת עלי​

עופר אטלס, מקדם אתרים SEO ומנהל קמפיינים ממומנים ב-Google.

המטרה שלי היא לעזור לבעלי עסקים וחברות להכפיל ולשלש את כמות הפניות באמצעות הנכסים הדיגיטליים שלהם. לאורך השנים ליוויתי פרויקטים של מעבר לאתר חדש, איפיון SEO אוטומטי לאתרי פורטל, ביצוע דיגום ותיקונים לאתרים "תקועים" וניהולי מוניטין שלילי ללקוחות שונים מקשת רחבה של תחומי עיסוק. 

1561111553414 (1)

"למה התוכן שלי לא בעמוד 1?"

את דרכי בעולם הדיגיטל התחלתי כעורך תוכן לאתרים.

כתבתי עבור מגוון רחב של נושאים ואתרים ומהר מאוד התחלתי לשאול את עצמי "למה התוכן של אתר א' הגיע לעמוד ראשון, ואילו התוכן שלי עוד מדשדש מאחור". מכאן, התחיל סיפור האהבה שלי עם עולם ה-SEO ומשם עם השיווק הדיגיטלי.

סקרנות ואהבה לדיגיטל

ומשם המשכתי לשירותי שיווק 360.

אחרי שלמדתי קידום אתרים, החלטתי שאני רוצה גם להקים ולקדם אתר מהיסוד. אז למדתי WordPress והתמקצעתי בה. לאחר מכן, למדתי לבנות דפי נחיתה ומשם התעורר התיאבון להכיר את מערכת הקידום הממומן של גוגל ושל פייסבוק.

כיום אני מלווה מגוון של עסקים להצלחה.

חתומי הידע שלי

קידום אורגני

שיפור המיקומים של אתרים בתוצאות החיפוש של גוגל ויתר מנועי החיפוש.

קידום ממומן

הקמת וניהול שוטף של קמפיינים ממומנים בגוגל.
[כיום לא עוסק ברשתות חברתיות]

בניית אתרי תדמית

איפיון, עיצוב ובניית אתרי תדמית לעסקים במערכת קוד פתוח WordPress

בניית דפי נחיתה

עיצוב והקמת דפי נחיתה שישכנעו את הגולשים להשאיר לכם פניה.

למה לעבוד איתי?

העבודה מולי כוללת מספר יתרונות:

ניסיון עם מגוון אתרים ולקוחות

לאורך השנים קידמתי עשרות סוגים שונים של אתרים והבאתי לשיפורים משמעותיים בדירוגים. מאתרי תדמית, דרך אתרי קטלוג ואיקומרס ועד לפורטלים גדולים, אדאג שגם האתר שלכם יקודם על בסיס אסטרטגיית SEO מותאמת אישית.

שקיפות לכל אורך הדרך

כל לקוח ולקוחה מקבלים עדכון שוטף ודו"חות שבועיים וחודשיים. SEO הוא תחום שמצריך הרבה עבודה מאחורי הקלעים, ללא מעורבות הלקוח, ולכן רבים מרגישים שהם לא יודעים על מה הם משלמים.

מגוון פתרונות דיגיטל

לצד קידום SEO, תוכלו ליהנות מייעוץ, הכוונה וקבלת מענה מקצועי גם באפיקים שיווקיים נוספים. כיועץ השיווקי שלכם, המטרה שלי היא להיות זמין עבורכם לכל שאלה, התלבטות ואתגר ולהבטיח התנהלות נכונה במרחב הדיגיטלי.

שירותי אנליטיקס לעסקים

בין שמדובר בקידום אורגני ובין שמדובר בקידום ממומן, הנכסים יחוברו למערכת Google Analytics לצורך שיפור חווית המשתמש, אופטימיזצית הקמפיין ומקסום הלידים החדשים לעסק שלכם.

מעוניינים שאחזור אליכם?

השאירו פניה, ואחזור אליכם בהקדם: